تحلیل مشاوره سئو حرفه ای

مشاوره سئو سایت توسط مشاور سئو حرفه ای


خوش آمدید


ضمن خوش آمدید گویی به مخاطبینی که به نوعی حوزه کسب و کار اینترنتی آنها نیازمند دریافت خدمات سئو هستند و یا قصد سفارش سئو سایت دارند. در این مقاله آموزشی ، قصد داریم با ابعاد مبحث سئو با محوریت مشاوره سئو بپردازیم. با نگاه به سرفصل های این مقاله ، میتوان به اهمیت سئو ، در فضای کسب و کار اینترنتی ایران ، پی برد.


همچنین برای بالا بردن تعداد مخاطبین این مقاله با بکارگیری از شیوه های خلاقانه ، برای موضوعات مطرح در فضای مجازی ، تقسیم بندی های مختلفی برای مشاوره سئو ، ایجاد شده است.

 

شما در این سلسه مباحث پیش رو ، با حرفه مشاوره سئو و خصوصیات یک مشاور سئو حرفه ای آشنا خواهید شد. یکی از بخش های اصلی و مهم در گروه سئو کار ، تیم مشاور سئو می باشد. تقسیم بند های متعدد در این مباحث نشان از اهمیت نقش سئو و استفاده از تجربیات یک مشاور سئو متخصص برای رشد انواع کسب و کار ها دارد.


تقسیم بندی کلی شیوه های مشاوره سئو


مشاوره سئو و سطح بندی آن


مشاوره سئو عمومی

در این نوع مشاوره ، ضمن پرسش و پاسخ ها اولیه و آشنایی مقدماتی طرفین ، به موضوعات عمومی مرتبط با خدمات سئو سایت مطرح می شود. فرض مشاور براینست که مشاوره گیرنده ، هیچ دانشی در مورد خدمات سئو سایت ندارد.


مشاوره سئو پیشرفته

این مرحله از مشاوره سئو که سئوی پیشرفته نامیده شده است ، پس از انجام مشاور عمومی و آشنایی اولیه با کسب و کار اینترنتی مشاوره گیرنده ، بصورت ریشه ای تر مسائل سئو سایت مورد بررسی قرار می گیرد. در این نوع مشاوره ، فرض بر اینست که مشاوره گیرنده با اصول اولیه سئو ، آشنایی دارد.


مشاوره سئو تخصصی

مشاوره تخصصی سئو ، برای مشاوره گیرنده ایست که ضمن آشنایی کامل با مباحث اولیه و عمومی سئو سایت ، نیازمند دریافت مشاوره های تخصصی تر و ریشه ای تر در مورد سئو سایت می باشد.


مشاوره سئو حرفه ای

در جلسه مشاوره حرفه ای سئو ، به کلی اصول و تکنیک های حرفه ای برای بهبود وضعیت سئو سایت توسط مشاور سئو مطرح می شود . در این جلسات مشاوره کلیه راه کارهای عملی و اجرایی که توانایی مشاوره گیرنده را در اجرای سریع ، موثر و اثرگذار اصول سئو ، در سایت ، مطرح خواهد شد. بطوریکه برایند همه تکنیک ها و راه کارهای مورد نیاز سئو در این جلسات مطرح می شود تا نتیجه نهایی مثبت باشد. 

 


مشاوره سئو و نوع برگزاری آن


مشاوره سئو انفرادی

در این نوع از مشاوره سئو ، مشاور سئو به صورت انفرادی با نماینده سایت که بعضا مدیر سایت یا برنامه نویس سایت می باشد جلسه مشاوره را برگزار می کند.


مشاوره سئو گروهی

در مشاوره گروهی سئو ، به لحاظ اهمیت و شرایط سایت ، تعداد بیشتری از افراد مرتبط با سایت موضوع مشاوره سئو در جلسه مشاوره شرکت می نمایند. این افراد معمولا مدیر سایت ، کارشناس سئو ، اعضاء تیم برنامه نویسی و تولید محتوای سایت می باشند.


نحوه اجرای مشاوره سئو


مشاوره سئو حضوری

عموما مشاوره سئو در ابتدا بصورت آنلاین و غیرحضوری انجام می شود و در جلسات و مراحل بعدی مشاوره، ممکن است نیاز به برگزاری جلسات حضوری وجود داشته باشد.


مشاوره سئو آنلاین

این نوع مشاوره مرسوم ترین شیوه مشاوره سئو می باشد. در این روش بصورت تماس صوتی و تصویری مباحث مربوط به سئو سایت به اشتراک گذاشته می شود.


مشاوره سئو تلفنی

در ابتدای راه ، معمولا ارتباط اولیه مشاور سئو و مدیران سایت ، بصورت تلفنی انجام می گیرد. البته در سایر مراحل اجرای مشاوره نیز تماس تلفنی راه گشای امور خواهد بود.


انواع مشاوره سئو از نظر مدت زمان


مشاوره سئو فوری و یک جلسه ای

این مدل از مشاوره سئو ، معمولا برای وب مسترها یا سئو کارهایی است که تا حدودی به مسائل سئو سایت آشنایی دارند و صرفا برای رفع پاره ای از مشکلات سئو سایت خود تقاضای مشاوره سئو دارند. لذا معمولا مشکلات سئو سایت با برگزاری یک جلسه مشاوره نیز رفع می شود.


مشاوره سئو هفتگی

مشاوره هفتگی سئو نیز نوعی از قرارداد مشاوره سئو می باشد. بطوریکه طرفین توافق می نمایند ، در پایان هر هفته ، ضمن ارائه گزارش عملکرد سئو سایت ، توسط مشاور سئو راه کارها و چالش های پیشرو در زمنیه سئو سایت، بررسی و به اشتراک گذاشته شود.


مشاوره سئو ماهانه

مشاوره ماهانه نیز نوع دیگری از قرارداد مشاوره سئو می باشد. این مدل از قرارداد مشاوره ، زمانی است که وضعیت سئو سایت به حد قابل قبولی رسیده باشد و در پایان هر ماه ، نسبت به بررسی و رفع اشکلات پیش آمده در فرایند اجرای سئو سایت بحث و تبادل نظر انجام می گیرد.


انواع مشاوره از نظر میزان حق مشاوره سئو


مشاوره سئو ارزان

به لحاظ مبلغ هزینه سئو و حق مشاوره سئو ، در این نوع مشاوره سئو ، بصورت توافقی مبلغ بسیار کمی برای بررسی و رفع موردی مشکلات سئو سایت ها تعیین می شود. تعیین این مبلغ مشاوره سئو بصورت توافقی می باشد. لذا هر مشاور سئو بسته به شرایط و خواست های مشاوره گیرنده ، تعرفه و حق مشاوره خاص خود را تعیین می نمایند. در گروه سئو کار مبلغ پایه حق مشاوره ، مبلع 100 هزار تومان می باشد.


مشاوره سئو طلایی

این نوعه مشاوره ، یک اصطلاح ابتکاری در زمینه مشاوره می باشد. در این نوع از مشاوره ، نکات کلیدی یا به عبارت دیگر ، نکات طلایی کار توسط مشاور سئو در اختیار مشاوره گیرنده قرار داده می شود که از ارزش بالایی برخوردار می باشد.


مشاوره سئو رایگان

معمولا رایگان بودن مشاوره سئو ، یک عنوان تبلیغاتی محسوب می شود. این نوع مشاوره در واقع همان جلسه معارفه و آشنایی اولیه طرفین می باشد. در این جلسه مشاوره طرفین با شرایط و نیازهای یکدیگر آشنا می شوند و بقیه امور در جلسات بعدی مشاوره کله قاعدتا حق مشاوره آن توافق می شود ،برگزار خواهد شد.


مشاوره سئو و نوع سایت ها


مشاوره سئو فروشگاهی

از آنجائیکه فروشگاه های اینترنتی دارای صفحات زیادی از قبیل صفحه محصول ، صفحه دسته بندی و صفحه تبلیغاتی و سایر صفحات داخلی هستند ، به لحاظ سئو ، نیازمند مشاوره سئو خاص و دقیق تری هستند. لذا راه کارهای سئو سایت فروشگاهی نسبت به سایر سایت ها متفاوت می باشد. لذا وب مسترها و طراح سایت می بایست توجه بیشتری به رعایت اصول سئو نماید. به همین منظور مشاوره سئو فروشگاهی در بین خدمات مشاوره سئو ، پیش بینی شده است.


مشاوره سئو سازمانی

همانند شرایط فروشگاه های اینترنتی ، سایت های سازمانی نیز از پیچیدگی خاصی برخوردار می باشدو بسیار از تکنیک های میانبر در مورد سازمان ها به لحاظ نکات امنیتی و ملی وجود ندارد ، لذا روش سئو سایت سازمان با سایر انواع سایت ها متفاوت می باشد. لذا در گروه سئو کار ، بخشی با عنوان مشاوره سئو سازمانی ، طراحی شده است.


مشاوره سئو شرکتی

سئو سایت شرکتی نیز ، شرایط و راه کارهای خاص خود را دارد. بسته به حجم و ابعاد سایت شرکتی ، استفاده از تکنیک ها و راه کارهای سئو نیز متفاوت می باشد. لذا در گروه سئو کار ،  واحد مشاوره سئو سایت شرکتی ، طراحی شده است.


مشاوره سئو سایت شخصی

سایت شخصی یا فردی نیز در نوع خود نسبت به سایر انواع سایتها ، از ویژگی های خاصی برخوردار می باشد. با این حال اجرای خدمات سئو در این  نوع از سایتها ، از پیچیدگی کمتری برخوردار است. لذا واحد مشاوره سئو سایت شخصی در دپارتمان جداگانه ای در گروه سئو کار ، پیش بینی شده است.


مشاوره سئو آموزشگاهی

سایت آموزشگاهی نیز همانند سایت های سازمانی و شرکت ، دارای محدودیت هایی در استفاده از خدمات سئو می باشند. لذا مشاوره سئو برای سایت های آموزشگاهی نیز در گروه سئو کار دارای دپارتمان جداگانه ای می باشد.


مشاوره سئو برای همه شخصیت ها

از آنجائیکه نیازها و خواست هر یک از اشخاص مرتبط با سایت ، در زمینه سئو سایت ، متفاوت است ، لذا مشاوره سئو برای هر یک از شخصیت های مرتبط با سایت ها نیز متفاوت میباشد.

مشاوره سئو برای وب مسترها

معمولا وب مسترها یا مدیران اصلی سایت ها ، دغدغه های متفاوت و بعضا بیشتری نسبت به سئو سایت خود دارند. از طرفی صبر و حوصله وب مسترها در خصوص مدت زمان اجرای کامل فرایند سئو سایت ، کمتر می باشد.لذا نحوه اجرای جلسه مشاوره سئو برای وب مسترها متفاوت خواهد بود. بهتر است همه وب مسترها ، در جلسه مشاوره جداگانه ای با مسائل مربوط به سئو سایت خود آشنا شوند.


مشاوره سئو برای برنامه نویسی و طراح وب سایت

مهمترین فرد مرتبط با سایت ، برنامه نویس و طراح سایت می باشد. نقش این افراد در اجرای صحیح اصول سئو در داخلی سایت ، قابل توجه می باشد. متاسفانه اکثر برنامه نویسان و طراحان وب سایت ، با نکات مهم در زمینه سئو سایت ، آشنایی ندارند و این امر باعث شده است که بسیار از سایت ها بدون بازدید کننده و بهره وری ، بلاتکلیف در وب بوجود بیایند و بعضا هیچ ردی از خود در موتورهای جستجو بجا نگذارند. لذا شرکت در یک جلسه مشاوره سئو برای همه برنامه نویسان و طراحان وب سایت ، امر لازم و ضروری است.


مشاوره سئو برای سئو کار ها

طی سال های اخیر ، بسیاری از همکاران سئو کار ، اقدام به برگزاری دوره های آموزش سئو نموده اند. بسیاری از علاقه مندان موضوع سئو نیز در این دوره ها شرکت می نمایند. ولی با این حال ، تعدادی زیادی از سئو کارهای نوآموز ، شناخت کافی نسبت با همه اصول و تکنیک های سئو سایت ها ندارند. لذا بهتر است ، همه سئو کار ها نیز علاوه بر دانشی که از شرکت در دوره های آموزش داشته اند ، تجربه های جدید تری در خصوص شیوه های جدید سئو ، توسط مشاور سئو در گروه سئو کار ، کسب نمایند.


مشاوره سئو برای مدیران

این مشاوره سئو مخصوص مدیران ، شرکت ها و سازمان هایست که به تازگی قصد راه اندازی سایت اینترنتی داشته و یا اقدام به راه اندازی سایت برای فعالیت خود در دنیای وب نموده اند. قطعا این مدیران ، شناخت مناسبی از وضعیت وب و چالش های پیش رو ندارند. لذا لازم است همه مدیران در جلسه مشاوره سئو شرکت نمایند.


مشاوره سئو برای مدرسین

مدرسین دوره های کامپیوتر و مشخصا شاخه برنامه نویسی و طراحی وب سایت ، نیازمند کسب دانش در زمینه مباحث سئو سایت می باشند. ولی اکثر مدرسین حوزه برنامه نویسی از نقش یادگیری اصول سئو ، در طراحی سیستم های تحت وب ، اطلاعی ندارند. لذا در گروه سئو کار ، دپارتمان ویژه ای برای مشاور سئو به مدرسین حوزه برنامه نویسی و طراحی سایت ، پیش بینی شده است.


مشاوره سئو برای جوانان

با توجه به اهمیت مباحث سئو و علاقه مندی روز افزون اقشار مختلف در کشورمان به موضوع سئو سایت، به نظر میرسد تعداد قابل توجهی از جوانان فعال در حوزه وب ، علاقه مند به مباحث سئو سایت ها می باشند. لذا لازم است قبل از ورود به این حوزه و قبل از شرکت در دوره های آموزشی ، در جلسات مشاوره سئو شرکت نمایند . چراکه مقوله سئو سایت بسیار گسترده و پیجیده می باشد و صرف شرکت در دوره های آموزشی ، نمی توان ، با نقشه راه صحیح در مسیر سئو آشنا شد.

لازمه کسب این دانش ، شرکت در یک جلسه مشاوره سئو می باشد.


مشاوره سئو برای همه

با توجه به رشد جامعه آماری فعالان عرصه وب از جمله ، بلاگرها ، وبلاگ نویس ها ، برنامه نویسان ، طراحان وب ، گرافیست ها ، مقاله نویس ها ، مدیران کسب و کارها و فعالات حوزه شبکه های اجتماعی ، به نظر می رسد ، شناخت اولیه و عمومی مباحث سئو برای همه اقشار ذکر شده ، لازم و ضروری است. هدف از این جلسه مشاوره سئو عمومی ، سعی در تولید محتوای موثر و مفید برای نشر در فضای مجازی است. متاسفانه محتوای منتشر شده در فضای مجازی بسیار زیاد است ولی درصد بسیار ناچیزی از آن محتوا ، قابل ردیابی و در دسترس عموم قرار می گیرد. دلیل اصلی این چالش ، عدم رعایت اصول سئو ، در تولید محتوا می باشد.


مشاوره سئو برای همه صنف ها


مشاوره سئو برای فروشگاه پوشاک

به لحاظ گستردگی عرضه انواع پوشاک در قالب فروشگاه های اینترنتی ، متاسفانه درصد بالایی از فروشگاه های اینترنتی حوزه پوشاک به دلیل عدم رعایت اصول سئو ، در طراحی سایت و تولید محتوای مناسب ، دچار افت فروش و جذب مشتری شده و توان رقابت با سایر فروشگاه ها را ندارند.

لذا به لحاظ شرایط خاص فروش اینترنتی پوشاک ، شرکت در جلسات مشاوره سئو برای صنف پوشاک ، لازم و ضروری می باشد.


مشاوره سئو به صنف آرایشی و بهداشتی

با توجه به وجود تنوع بسیار زیاد محصولات و خدمات در حوزه و صنف آرایشی و بهداشتی و علاقه مندی مدیران این صنف به راه اندازی فروشگاه های اینترنتی تخصصی ، وجود دوره های آموزشی و مشاوره سئو تخصصی برای این حوزده ، لازم و ضروری می باشد. متاسفانه در اکثر سایت ها ، مشخصات توضیحات و تصاویر محصولات بدون رعایت اصول سئو ، بصورت کپی برداری شده در سایت های فروشگاهی قرار میگیرند. طبعا بسیاری از فروشگاه های اینترنتی این حوزه موفق نخواهند بود. لذا مدیران این صنف نیازمند شرکت در جلسه مشاور سئو تخصصی این صنف خواهند بود.


مشاوره سئو به مشاورین املاک و سایت املاک

تعداد بسیار اندکی از سایت های حوزه خرید و فروش ملک و یا همان سایت های املاک ، توانسته اند در این حوزه موفق شوند. با بررسی سایت های موجود در حوزه املاک ، مهمترین عامل رشد و بهره وری این سایتها  رعایت کامل اصول سئو می باشد. هماهند سایر صنف های مطرح شده ، این حوزه نیز فعالان بسیار زیادی در  دنیای وب و فضای مجازی دارد. این درحالیست که درصد بسیار ناچیزی از این سایت ها توان رقابت و حضور مستمر در وب و فضای مجازی را دارند. از دید ما ، صنف مشاورین املاک و سایت های املاک نیازمند استفاده از جلسات مشاوره سئو تخصصی برای حوزه خرید و فروش ملک می باشند.


مشاوره سئو برای فروش لوازم خانگی

تنوع انواع محصولات و خدمات مرتبط با لوازم خانگی از یک سو و تقاضای راه اندازی سایت های خدماتی و فروشگاهی در حوزه لوازم خانگی ، رقابت در این حوزه را بسیار سخت نموده است. طبعا سایت هایی در این حوزه موفق خواهند بود که به رعایت اصول سئو ، توجه نموده باشند. لذا در گروه سئو کار ، دپارتمان تخصصی مشاوره سئو در زمینه لوازم خانگی ، تاسیس شده است.


مشاوره سئو برای فروش گوشی موبایل و لوازم جانبی آن

سایت های آموزشی و فروشگاه های اینترنتی بسیادر در حوزه خدمات و فروش گوشی موبایل و سایر لوازم جانبی ، فعالیت می کنند. با این حال تنها تعداد محدودی از این سایت ها در صفخات اولیه موتور های جستجو نظیر گوگل و بینگ ، معرفی می شوند.طبعا حجم رقابت در این حوزه بسیار زیاد است و رعایت صحیح و دقیق اصول سئو ، در بخش های مختلف این سایت ها ، تاثیر گذار در پیشی گرفتن از سایر رقباء خواهد بود. لذا در گروه سئو کار به لحاظ تعداد بالای سایت ها و فروشگاه های این حوزه ، دوره مشاوره سئو ویژه فروش گوشی موبایل طراحی شده است.


مشاوره سئو برای فروش قطعات کامپیوتر و ماشین اداری

تعدد سایت آموزشی ، تبلیغاتی و فروشگاه های عرضه خدمات و محصولات مرتبط با کامپیوتر و ماشین های اداری و محدودیت معرفی این سایت ها در موتورهای جستجو نظیر گوگل ، اهمیت رعایت اصول سئو ، در این گونه سایت ها را مشخص می نماید. لذا با توجه به شرایط این صنف ، دوره مشاوره سئو تخصصی در گروه سئو کار ، طراحی شده است.


مشاوره سئو برای فروش کتاب و محصولات فرهنگی

وجود سایت های مختلف جهت عرضه کتاب و محصولات فرهنگی و آموزشی در حوزه نشر ، رقابت این سایت ها را در حوزه های تخصصی نشر ، دشوار نموده است. لذا درصورت بهرمندی از مشاوره سئو تخصصی نشر ، میتوان جایگاه مناسبی جهت فعالیت و عرضه آسانتر محصولات این حوزه داشته باشیم.


مشاوره سئو برای فروش اسباب بازی

با توجه به افزایش فروشگاه های اینترنتی اسباب بازی و رشد تولیدات داخل در حوزه اسباب بازی و با بررسی های انجام شده رقابت بین فروشگاه های این حوزه بسیار زیاد است. لذا دپارتمان تخصصی مشاور سئو در زمینه اسباب بازی از جمله تخصصی ترین مشاوره سئو در گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو برای فروش لوازم التحریر

راه اندازی سایت های اینترنتی عرضه انواع لوازم التحریر ، طی سال های اخیر رشد زیادی داشته است. با توجه به تنوع محصولات و میزان رقابت بین فروشگاه ها ، دریافت خدمات سئو از اهمیت ویژه ای برخوردار است. لذا گروه سئو کار ، مشاور سئو مناسب صنف فروشگاه های لوازم التحریر ارایه می نماید. 


مشاوره سئو برای مواد غذایی

با توجه به رشد سایت های فروشگاهی عرضه انواع مواد غذایی و به لحاظ محدودیت زمانی عرضه این نوع محصولات ،  از دید گروه سئو کار ، رعایت صحیح اصول سئو ، در طراحی این نوع سایت ها امری ضروری است. لذا راه اندازی دپارتمان تخصصی مشاوره سئو در حوزه مواد غذایی یکی از ابتکارات گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو برای محصولات صنایع دستی

 در حوزه محصولات صنایع دستی ، انواع سایت های آموزشی ، خدماتی و فروشگاهی وجود دارد. لذا گستردگی فعالیت در این حوزه ، باعث ایجاد دپارتمان تخصصی مشاوره سئو در زمینه صنایع دستی در گروه سئو کار شده است.


 

مشاوره سئو برای آموزشگاه ها

سایت های آموزشی و آموزشگاهی بسیاری راه اندازی شده است . به لحاظ تعدد دوره های آموزشی و تعداد این نوع سایت ها ، بکارگیری صحیح اصول سئو ، در طراحی سایت های آموزشی ، امری ضروری به نظر می رسد. گروه سئو کار بصورت تخصصی اقدام به ارائه خدمات مشاوره سئو برای سایت های آموزشگاهی نموده است.


مشاوره سئو برای صنعت توریسم و گردشگری

در زمینه ارائه خدمات صنعت توریسم و گردشگری  و همچنین حوزه بوم گردی ، سایت های متعددی تاسیس و یا در حال راه اندازی می باشد. لذا گروه سئو کار دپارتمان تخصصی مشاوره سئو ویژه توریسم و گردشگری راه اندازی نموده است.


مشاوره سئو برای تولیدی ها

با توجه به نوپا بودن راه اندازی سایت های مربوط به شرکت های تولیدی کوچک و بزرگ ، بکارگیری مناسب اصول سئو ، در طراحی اینگونه از سایتها ، باعث افزایش بازدید و معرفی این شرکتهای تولیدی خواهد شد. لذا گروه سئو کار ویژه سایت های تولیدی ، مشاوره سئو اختصاصی ارایه می نماید.


مشاوره سئو برای پاساژها و مراکز خرید

 با توجه به افزایش تعداد پاساژها و مراکر خرید در سراسر کشور و به منظور اطلاع رسانی بهتر و اثرگذارتر در مورد فروشگاه های داخل این مراکز خرید ، لازم است عملیات سئو برروی سایت های اطلاع رسانی مراکز خرید و پاساژها پیاده سازی شود. مشاور سئو ویژه مراکز خرید بزرگ ، جزئی از خدمات مشاوره ای گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو به سایت موزیک

با بررسی و جستجوی موضوعی در مورد سایت های فعال در زمینه دانلود و پخش آنلاین موزیک ، متوجه خواهید شد که تعداد صفحات سایت های این حوزه بسیار زیاد است و فقط تعداد محدودی از این سایت ها در صفحات اول موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ معرفی می شوند. دلیل اصلی این مسئله ، رعایت کامل اصول سئو ، توسط آن سایت های موزیک می باشد. لذا با توجه به گستردگی این حوزه از نظر تنوع موزیک و سایت های مختلف ، دوره مشاوره سئو بصورت تخصصی برای سایت های موزیک ، امری ضروری و لازم برای مدیران و طراحان این نوع سایت های می باشد.


مشاوره سئو برای عمده فروشی

در حوزه عمده فروشی ، تعدادی سایت که تخصصی در زمینه عمده فروشی فعالیت می کنند ، وجود دارد. با این حال در برخی از حوزه ها مشاهده می شود که سایتهای کوچک ولی تخصصی برای عمده فروشی یک حوزه خاص فعالیت مناسبی دارند. دلیل این مسئله نیز رعایت اصول سئو ، در این گونه از سایت های عمده فروشی جدید می باشد.لذا با توجه به تنوع کالا و خدمات در حوزه عمده فروشی ، طراحی دوره مشاوره سئو برای عمده فروشی نیز ، از ابتکارات گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو با اهداف خاص


مشاوره سئو افزایش فروش

در این نوع از جلسات مشاوره سئو ، تمرکز اصلی مشاور سئو ، راهنمای و ارایه راه کارهای موثر برای افزیش فروش در سایت مشاوره گیرنده می باشد.


مشاوره سئو افزایش بازدید

در این نوع جلسه مشاوره سئو ، مشاور سئو به ارایه تکنیک های سئو با هدف افزیش بازدید از سایت مشاوره گیرنده می پردازد.


مشاوره سئو برای مقاله نویسی

از آنجائیکه وجود مقالات آموزشی در جذب بازدید کننده خاص بسیار حائز اهمیت است. لذا مقاله نویسان می بایست نسبت به رعایت اصول سئو مورد نیاز در تدوین مقاله سئو شده ، توجه کافی داشته باشند. لذا گروه سئو کار جلسات مشاور سئو در زمینه مقاله نویسی ارایه می نماید.


مشاوره سئو و بک لینک ها

در این نوع جلسات مشاوره سئو ، ضمن بررسی نقش بک لینک ها در افزایش اعتبار صفحات سایت ، نسبت به چگونگی ایجاد بک لینک های مفید و اثرگذار ، مشاوره لازم را ارایه می دهد.


مشاوره سئو برای لینک سازی داخلی

با توجه به اهمیت لینک سازی داخلی هر سایت ، رعایت نکات لینک سازی در نگاه سئو ، بسیار حائز اهمیت می باشد. لذا مشاوره سئو با هدف لینک سازی داخلی صحیح ، بخش از خدمات مشاوره گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو محلی

به لحاظ اهمیت تبلیغات و اطلاع رسانی محلی هر سایت و کسب و کار ، اجرای سئو محلی برای هر سایت امری لازم و ضروری می باشد. دپارتمان مشاور سئو محلی ، یکی دیگر از واحدهای مشاور در گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو خارجی

نقش سئو خارجی و تاثیرات آن بر افزایش بازدید و بعضا فروش برخی از سایت ها ، قابل تامل می باشد. لذا تکنیک های خاصی در زمینه اجرای مناسب سئو خارجی وجود دارد. در جلسات مشاوره سئو خارجی به این مسائل پرداخته می شود.


مشاوره سئو و برند سازی

برندینگ و برند سازی سایت های اینترنتی یکی از مهمترین اقدامات اولیه در راه اندازی هر سایتی است. لذا عملیات سئو تکنیکال و سئو خارجی با هدف برند سازی در اولویت قرار دارد. لذا در گروه سئو کار ، خدمات مشاوره تخصصی سئو در زمینه برند سازی ارایه می گردد.


مشاوره سئو و ریپورتاژ

 مبحث ریپورتاژ آگهی ، نیز این روزها در تمامی دوره های آموزشی همکاران سئو کار به وفور مطرح می شود. بطوریکه متاسفانه راحت ترین شیوه برای افزایش بازدید ، دریافت ریپورتاژ آگهی معرفی می شود. لازم است بدانید که زمان و شرایط استفاده از خدمات ریپورتاژ آگهی برای انواع سایت ها متفاوت است و نمی توان یک نسخه واحد برای ریپورتاژ آگهی ارایه داد. لذا مشاوره تخصصی سئو در حوزه ریپورتاژ آگهی یکی از خدمات مشاوره ای در گروه سئو کار می باشد.


مشاوره سئو برای تولید محتوا

شاید بتوان گفت که یکی از مهمترین بخش های تاثیر گذار در حوزه کسب و کارهای اینترنتی ، تولید محتوای مفید و اثرگذار می باشد. اثرگذاری محتوای تولید شده ، به نوعی تحت تاثیر رعایت اصول سئو می باشد. لذا به لحاض اهمیت سئو در تولید محتوا ، در گروه سئو کار ، مشاوره تخصصی سئو ارایه می گردد.


مشاوره سئو در همه شهر های ایران

از آنجائیکه تقریبا در همه شهرهای کشور ، تیم های سئو کار مختلفی مشغول به فعالیت هستند، لذا گروه سئو کار این آمادگی را دارد با پس از اجرای جلسات مشاوره سئو اولیه ، سایر جلسات مشاوره و جلسات هماهنگی خدمات سئو خود را در قالب برون سپاری به همکاران مختصص و حرفه ای سئو کار در شهرهای مختلف واگذار نماید. لذا گروه سئو کار در شهرهای زیر امکان ارائه مشاوره سئو و سایر خدمات سئو سایت ها را دارد :

مشاوره سئو در شهر تهران

مشاوره سئو به سایت های شهر رشت

مشاوره سئو در کرج

مشاوره سئو در شهر شهریار

مشاوره سئو تبریز

مشاوره سئو برای اصفهان

مشاوره سئو ویژه سایت های گرگان

مشاوره سئو در شیراز

مشاوره سئو برای شهر مشهد

مشاوره سئو جزیره کیش

مشاوره سئو برای اهواز یها


خدمات مشاوره سئو در استان ها


مشاوره سئو در استان تهران و البرز

مشاوره سئو در استان گیلان

مشاوره سئو در استان مازندران

مشاوره سئو در استان خوزستان

مشاوره سئو در استان فارس

مشاوره سئو در استان زنجان

مشاوره سئو در استان خراسان رضوی

مشاوره سئو در استان آذربایجان شرقی و غربی

مشاوره سئو در استان گلستان


مشاوره سئو برای شبکه های اجتماعی

از آنجائیکه فعالیت اطلاع رسانی سایت ها در شبکه های اجتماعی باعث افزار ترافیک و بازدید از سایت های می شود ، لذا رعایت اصول سئو در لینک سازی و تولید محتوا در شبکه های اجتماعی ، امری مهم و اثرگذار می باشد. لذا در گروه سئو کار ، جلسات مشاوره تخصصی سئو ویژه شبکه های اجتماعی معروف و مهم ارایه می گردد :

مشاوره سئو برای اینستاگرام

مشاوره سئو ویژه واتساپ

مشاوره سئو مخصوص فیس بوک

مشاوره سئو برای توئیتر

مشاوره سئو برای سایت لینکدین

مشاوره سئو برای reddit یا ردیت

مشاوره سئو برای پینترست یا pinterest

 

سئو کار حرفه ای و مشاوره سئو

 

لازم است بدانید که هدف اصلی از مشاوره آنلاین سئو ، در مرحله اول ، شناخت اولیه شما بازدید کننده محترم با نماینده گروه سئو کار می باشد. در مرحله دوم یادآور می شویم که حضور شما در این صفحه از سایت که احتمالا موضوع مشاوره آنلاین سئو ، بوده ، حاصل اعمال اصول کامل سئو در این سایت به کمک مجموعه ای از سایت های زیر مجموعه گروه سئو کار می باشد. از نظر ما ، آشنایی شما با ما حاصل تلاش شبانه روزی همکاران سئو کار این سایت می باشد. لذا شک نکنید که دریافت مشاوره آنلاین سئو از گروه سئو کار ، حرکتی رو به جلو برای رشد سریع سایت و کسب و کارتان خواهد بود.

 

سایت گروه سئو کار ، در ابتدای همکاری با شما ، ضمن ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی در زمینه وضع سئو سایت شما ، آماده ارائه کلیه خدمات سئو ، بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای با ارزان ترین تعرفه سئو می باشد.

 

هزینه مشاوره آنلاین و تلفنی ، مبلغ 100 هزار تومان می باشد. در این مشاوره دو مرحله ای ، ابتدا با دریافت اطلاعات اولیه در مورد سایت مورد نظر شما و طرح پرسش و پاسخ مختصر و مفید در مورد عملکرد سایت و درخواست های کارفرما ، در جلسه دوم ، گزارش وضعیت و ارائه راه کارهای موثر برای بهبود سئو و رشد سریع سایت مد نظر شما ، به تفصیل ، تشریح می شود. ضمنا ، پس از پایان مدت مشاوره سئو ، پشتیبانی آنلاین و پاسخگویی آنلاین در مورد امور سئو سایت شما ، به مدت یک ماه و بصورت آنلاین ادامه خواهد داشت.

 

 

اینجا ایستگاه پایانی برای دریافت خدمات سئو  توسط سایت هایی است که تازه تاسیس و نوپا بوده و یا تا این لحظه از خدمات سئو بصورت مناسب برای بهبود رتبه سایت خود در موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ استفاده بهینه ننموده اند. و البته ما امید داریم که این سایت پایان کابوس شما در بهره مندی از خدمات سئو برای سایت تان باشد. پس همچنان مطالب سایت ما را دنبال کنید تا به هدف خود از دریافت خدمات سئو برسید.


هدف اصلی از سفارش سئو سایت

عبارت سفارش سئو ، این روزها در بین وب مسترها و صاحبین کسب و کار اینترنتی ، زیاد به گوش می خورد. بعضا در بیشتر سایت های ارائه خدمات طراحی سایت نیز ، بخش از خدمات با عنوان سفارش سئو ، وجود دارد. چراکه صرف سفارش و طراحی سایت برای راه اندازی یک کسب و کار اینترنتی کافی نیست و در حین طراحی سایت می بایست اصول اولیه و اساسی سئو رعایت شده باشد. همچنین پس از راه اندازی سایت و اعمال اصول اولیه سئو در سایت تحت عنوان سئوی داخلی ، گام بعدی ، سئوی خارجی سایت می باشد.


لذا سفارش سئو سایت از دو بخش اصلی خدمات سئو داخلی و خدمات سئو خارجی تشکیل می شود. هر کدام از این فرایند ها ، در میزان هزینه و تعرفه سفارش سئو سایت ها تاثیر گذار می باشد. بطوریکه بخش از اجرای سئو داخلی سایت می بایست توسط طراح سایت اجرا شده باشد و سایر تکنیک های سئو داخلی در گام بعدی در قالب سفار سئو داخلی سایت قابل اجرا می باشد. درصورتیکه خدمات سئو خارجی ارتباط زیادی با اقدامات مربوط به سئوی داخلی ندارد و بعضا بصورت مستقل قابل اجرا می باشد. لذا سفارش سئو خارجی سایت می تواند بطور مستقل و جداگانه ، منعقد گردد.ثبت سفارش پروژه سئو

لازمه درخواست سفارش پروژه سئو برای سایت ، در ابتدا ، درخواست مشاوره سئو می باشد. در مدت مشاوره سئو ، شما با وضعیت سئو سایت خود بخوبی آشنا می شوید. در حین مشاوره سئو ، با راه کارهای موثر در بهبود وضعیت سئو سایت خود آشنا می شوید. یعنی در مرحله مشاوره سئو ، براساس نیاز سایت به اقدامات سئو ، تعیین هزینه سئو ، انجام می شود. ممکن است شما نیازی به سفارش سئو سایت نداشته باشید و صرفا با دریافت مشاوره مشکلات سئو سایت شما حل شود.

 


تلفنی سفارش پروژه سئو سایت خود را ثبت نمایید.

به منظور راحت تر شده مکانیزم ثبت درخواست سفارش پروژه سئو سایت تان ، میتوانید با شماره تلفن مشاوره فوری سئو ، تماس بگیرید و در کمترین زمان ممکن ، اقدام به ثبت سفارش سئو سایت خود در سایت گروه سئو کار نمایید.

 


نتیجه مطلوب پس از سفارش پروژه سئو سایت 

لازم است بدانید ، متناسب با موضوع کسب و کار هر سایت ، مدت زمان اجرای پروژه سئو سایت ، متفاوت است. اینکه یک سایت نوپا یا تازه تاسیس باشد و یا مدتی از عمر سایت گذشته باشد ، در مکانیزم اجرای خدمات سئو سایت ، متفاوت است. اصولا هر چه سایت نوپا و تازه تاسیس باشد ، از دید ما ، شرایط برای سئو سایت ، مطلوب تر است. 


اقدمات اولیه پس از ثبت نهایی سفارش پروژه سئو سایت در بخش زیر به طور مختصر معرفی شده اند :


اولین گام پس از ثبت سفارش پروژه سئو سایت

در ابتدای راه ، اقدام اولیه سئو سایت ، برند سازی سایت می باشد. در مرحله برند سازی ، تلاش بر اینست که سایت شما برای برند مورد نظر سایت شما ، در صفحه اول گوگل و دیگر موتورهای جستجو ، نمایش یابد. هر سایت با داشتن برند منحصر بفرد ، هویت و موجودیت خود را به موتورهای جستجو اعلام می نماید. لذا برند سازی برای هر سایت ، گام اول و اصلی در سئو سایت ها می باشد.دومین اقدام پس از ثبت سفارش پروژه سئو سایت

سئوی محلی سایت یا Local SEO ، یکی از مهمترین شیوه های معرفی سایت در موتورهای جستجو نظیر گوگل و بینگ می باشد. موفقیت در راه اندازی سئو محلی برای سایت ، بقدری ضروری است که ، عدم اجرای سئوی محلی ، سایر اقدامات سئو را تحت تاثیر منفی قرار می دهد. وقتی سایت شما در محدوده جغرافیایی فعالیت خود ، نتواند وجود و حضور خود را به مخاطبین محلی اعلام نماید ، این مسئله ، اولین ضعف آن سایت در رقابت محلی با رقبای خود خواهد بود. لذا ثبت مشخصات و موقعیت جغرافیایی سایت برروی نقشه های محلی نظیر Google Map ، Yellow Pages و Google Bussiness در موتورهای جستجو مثل گوگل ، تاثیر بسزایی در اطلاع رسانی و معرفی سایت خواهد داشت و از طرفی ترافیک قابل توجهی از مشتریان محلی را در دراز مدت به سمت سایت هدایت می نماید.سومین اقدام پس از ثبت سفارش پروژه سئو سایت

گام سوم در اجرای سفارش پروژه سئو هر سایت ، مشاوره در زمینه ساخت صفحه فرود یا لندینگ پیج ( Landing Page ) های مورد نیاز سایت می باشد. صفحه لندینگ ، صفحه ای است که قرار است ، مخاطبین و بازدید کنندگان سایت را در فرایند تبلیغات سایت ، به آن صفحه از سایت هدایت نمود. لذا هر سایت باید یک یا چندین صفحه فرود یا لندینگ مناسب و جذاب و پرمحتوا برای جذب بازدیدکننده داشته باشد.


چهارمین اقدام پس از ثبت سفارش پروژه سئو سایت

گام چهارم در اجرای سفارش پروژه سئو هر سایت ، ساخت بک لینک ( Backlink ) های مورد نیاز سایت می باشد. اصولا بک لینک ، گرفتن لینک از سایت های دیگر برای صفحات سایت خود می باشد. این اقدام ضمن اینکه باعث کسب اعتبار برای سایت شما می شود ، باعث جذب و هدایت بازدیدکننده از سایت های دیگر به سایت شما نیز می شود. به طبع هر چه تعداد بک لینک های باکیفیت از سایت های دارای اعتبار بالاتر دریافت نمایید ، در دراز مدت ، باعث افزایش رتبه سایت شما خواهد شد. یکی از مهمترین اقدامات گروه سئو کار در فراِیند اجرای سفارش پروژه سئو ، تولید بک لینک های با قدرت و کیفیت بالا و ارزان قیمت می باشد.خدمات سئو به بهترین نحو ممکن

 سایت گروه سئو کار ، در ابتدای همکاری با شما ، ضمن ارائه مشاوره آنلاین و تلفنی در زمینه وضع سئو سایت شما ، آماده ارائه کلیه خدمات سئو ، بصورت کاملا تخصصی و حرفه ای با ارزان ترین تعرفه سئو می باشد.


برچسب و کلمات کلیدی صفحه

 در این صفحه ، کلمات کلیدی و برچسب های زیر ، مورد توجه بوده است :

مشاوره سئو ، مشاور سئو ، مشاور حرفه ای سئو ، مشاوره حرفه ای سئو ، مشاوره تخصصی سئو ، تیم مشاوره سئو ، مبلغ مشاوره سئو ، حق مشاوره سئو ، حقوق مشاور سئو ، مشاوره ساعتی سئو ، پروژه سئو ، سفارش پروژه سئو ، سفارش سئو ، سفارش سئو سایت ، ثبت سفارش سئو ، سفارش سئو در تهران ، سفارش سئو در رشت ، سفارش سئو از گروه سئو کار از مهمترین کلمات کلیدی بکار رفته در این صفحه می باشد. همچنین کلمات کلیدی به زبان انگلیسی زیر نیز مورد توجه بوده است :

Seo group - SEO consulting - SEO consultant - seo consultant cost - Hourly SEO consultation - Monthly SEO consultant - best seo group - best seo price - Order SEO - SEO project order - Site seo order - Seo order registration - Website seo steps - the main goals of seo - SEO work - Professional SEO Web Design - Redline SEO Services - SEO in all cities - SEO services - Professional SEO